" />
 • Przechowalnia 0
 • O firmie

  Starkowcy.pl to wysokiej jakości sklep z odzieżą patriotyczną.  W ofercie naszej firmy znajdują się  produkty najwyższej jakości
  takie jak koszulki patriotyczne męskie oraz bardzo popularne w ostatnim czasie koszulki patriotyczne damskie.
  Tematem przewodnim nadruków na koszulkach jest  ukraińskie ludobójstwo na obywatelach II RP często określane jako  rzeź wołyńska. Nie możemy zapomnieć o tym ludobójstwie w wyniku którego zostało okrutnie  zamordowanych ponad 250 tysięcy naszych rodaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej w latach 1939 do 1947 roku.
  Drugim tematem  nadruków na koszulkach są dawne kresy wschodnie oraz  polski Lwów, który  jest odwiecznym miastem  z polskim rodowodem i takim zostanie w pamięci Polaków. 
  W ofercie naszego sklepu kupić można jak na razie  koszulki patriotyczne z  napisami, takimi jak "Wołyń pamiętamy" oraz  "polski Lwów". W niedługiej przyszłości pragniemy wprowadzić również inne wzory na których jednym z przewodnich motywów będą żołnierze wyklęci. Nasza firma kładzie nacisk na jakość produktów a co za tym idzie na  zadowolenie klientów.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów. Nasi konsultanci pomogą w wyborze konkretnego produktu tak aby każdy klient był zadowolony. Zapraszamy do zakupów. 

  Starkowcy.pl to wysokiej jakości sklep z odzieżą patriotyczną, oferujemy produkty najwyższej jakości takie jak koszulki patriotyczne męskie oraz koszulki patriotyczne damskie. Dla wielu polski lwów jest nadal częścią Polski a rzeź wołyńska czy ukraińskie ludobójstwo pozostają w pamięci wielu polaków. Po drugiej wojnie światowej kresy wschodnie stały się terenem gdzie walczyli żołnierze wyklęci. W ofercie naszego sklepu kupić można koszulki patriotyczne z różnymi napisami, takimi jak "Wołyń pamiętamy" oraz z własnym wybranym wzorem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów. Nasi konsultanci pomogą w wyborze konkretnego produktu tak aby każdy klient był zadowolony. Zapraszamy do zakupów.